Walka z cellulitem u wielu kobiet nie jest skuteczna, dlatego stosowanie naturalnych kosmetyków nie zawsze okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Wiadomą sprawą jest jednak to, że współczesna medycyna stale się rozwija, dzięki czemu zainteresowane pacjentki mogą zdecydować się na różnorakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym można skutecznie zwalczyć cellulit i zacząć życie z pięknie wyglądającym ciałem. W ten sposób panie nie będą wstydzić się pokazywać swojego ciała na basenie lub na plaży, więc jak widać wyraźnie warto zainwestować w takie rozwiązania medyczne, bo niosą one za sobą wiele dobrego.

Zabiegi na cellulit

Nowoczesne zabiegi na cellulit polecane są paniom w różnym wieku, które chcą raz na zawsze pozbyć się tego problemu i odzyskać wiarę w siebie. Panie muszą zmagać się ze zmianami w postaci nierówności skóry nie prezentują się na ludzkim ciele zbyt estetycznie, więc na pewno warto pomyśleć w takich przypadkach o profesjonalnych zabiegach.

Poznaj dobre zabiegi na cellulit – skorzystaj z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI dyplomowanego kosmetologa w Clinica Cosmetologica Gdańsk. Umów się już dziś pod nr ☎ 791 604 604

Więcej informacji: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Maximus

Jeśli ktoś zastanawia się jak zwalczyć cellulit, powinien zdecydować się na zabieg Maximus. Jest to zabieg wykorzystujący w całej okazałości fale radiowe, do tego dochodzi również aktywność mięśniowa, dzięki czemu są to w stu procentach skuteczne zabiegi na cellulit. W ten sposób zagęszczone zostają momentalnie włókna kolagenowe, a skóra staje się zdecydowanie jędrniejsza, gładsza oraz bardziej napięta. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, więc nie trzeba się oczywiście obawiać o własny komfort. Dzięki temu zabiegowi cellulit może zostać usunięty, a do tego można też liczyć na drenaż limfatyczny i redukcję tkanki tłuszczowej.

Pollogen Legend

Likwidacja cellulitu to proces bardzo złożony, ale panie zdecydować mogą się również na zabieg Pollogen Legend. Urządzenie to również wykorzystuje fale radiowe, działając na tkankę tłuszczową, skórę właściwą, kobiece mięśnie oraz naskórek. Efekty tego zabiegu są dla wielu pacjentek zatrważające, ponieważ w bardzo szybkim tempie można postarać się o gwałtowną redukcję tkanki tłuszczowej i usunięcie cellulitu ze wszystkich miejsc, w których do tej pory on występował. Nic dziwnego, że takie zabiegi są na polskim rynku medycyny estetycznej coraz bardziej popularne, skoro niosą tak wielkie korzyści dla pań w różnym wieku.

Dermapen/Mezopen

Warto zainwestować również w cellulit zabiegi Dermapen/Mezopen. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na polskim rynku, które wykorzystuje małe igiełki, nakłuwając minimalistycznie ludzką skórę. Oczywiście w ten sposób skóra kobieca zostaje odpowiednio odżywiona, we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu prezentuje się ona optymalnie, a na jej zewnątrz nie dochodzi do żadnych niepokojących zmian skórnych. Z racji tego na pewno warto wypróbować taki zabieg na własnym przykładzie, bo sprawdza się on w zdecydowanej większości przypadków, odmieniając życie każdej kobiet na lepsze.

Podczas zabiegu Dermapen/Mezopen wykorzystuje się urządzenie o małej, precyzyjnej głowicy. Wypełniona jest mnóstwem malutkich igiełek, które nakłuwają skórę, wprowadzając jednocześnie składniki aktywne. Dzięki temu stymulujemy skórę na dwa sposoby. Po pierwsze mechanicznie – poprzez nakłuwanie. Po drugie – poprzez dostarczanie skórze składników aktywnych. – mówi  Marta Włodarczyk, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Cellu M6 Integral

Metody usuwania cellulitu w dzisiejszych czasach są bardzo zróżnicowane, więc panie muszą zastanowić się dobrze nad tym, z jakich konkretnie w danym momencie chcą skorzystać, aby pozbyć się nie tylko cellulitu, ale też zredukować tkankę tłuszczową i zniwelować przebarwienia skórne. Inwestując w masaż Cellu M6 Integral również można mieć pewność niesamowitych efektów. Masaż ten wykorzystuje specjalne podciśnienie, a fałdy skóry za pomocą wysokiej klasy przyrządu są ugniatane, dzięki czemu przybierają naturalne kształty, a cellulit po pewnym czasie znika z kobiecej skóry. W ten sposób rozbijane są lipidy, a panie mogą cieszyć się pięknym wyglądem.

Mniej więcej od okresu dojrzewania musiałam zmagać się z cellulitem. Myślałam, że już zawsze tak będzie i nic nie da się z tym zrobić. Dałam się jednak namówić koleżance na konsultacje u pani kosmetolog. Pani zaproponowała mi serię zabiegów. Efekty mnie zaskoczyły. Struktura skóry została znacznie poprawiona, a ja czuję się wspaniale. – mówi pani Iza z Koszalina