Wypadanie włosów oraz łysienie to problem, który dotyczy tysiące kobiet i mężczyzn. Jak poradzić sobie z tym problemem i cieszyć się pięknymi włosami?  

Łysienie, wypadanie włosów oraz liczne choroby skóry głowy potrafią skutecznie obniżyć pewność siebie i sprawić, że przestajemy się sobie podobać. To dolegliwości, które bardzo trudno ukryć w przeciwieństwie do np. cellulitu, który można spróbować ukryć np. pod spodniami, czy spódnicą. W tym przypadku zadanie jest znacznie utrudnione, żeby nie powiedzieć – awykonalne. Trudno sobie przecież wyobrazić, żeby na co dzień nosić chustki lub różnego rodzaju przepaski, które spróbują choć odrobinę ukryć problem.

Warto zdawać sobie sprawę, że problemy z wypadaniem włosów są bardzo powszechną sprawą i dotyczą coraz większej liczby osób. Leczeniem wypadania włosów oraz łysieniem zajmuje się lekarz trycholog. To specjalista, jak powszechnie przyjęło się mówić „od włosów”.

Clinica Dermatologica wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz licznym zapytaniom dotyczącym efektywnego leczenia chorób związanych z łysieniem oraz wypadaniem włosów.

Zobacz stronę poświęconą leczeniu wypadania włosów i łysienia:

DrTrycholog.pl Gdańsk

Chcąc zaoferować, jak najbardziej profesjonalną pomoc, zebraliśmy w Clinica Dermatologica zespół wybitnych specjalistów z zakresu trychologii. W klinice przyjmują zarówno dermatolodzy, jak i kosmetolodzy. Zarówno jedna, jak i druga grupa to starannie wyselekcjonowani specjaliści w swojej dziedzinie. Warto pamiętać, że trychologia to nowoczesna nauka, której sukces opiera się właśnie na połączeniu wiedzy i doświadczenia z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej, stąd w ofercie Clinica Dermatologica do Państwa dyspozycji pozostają właśnie fachowcy: dermatolodzy oraz kosmetolodzy.

Trycholog. Z jakimi problemami się zgłosić?

Do trychologa należy udać się tak naprawdę z każdym niepokojącym Państwa problemem związanym z włosami. Specjaliści udzielą fachowej porady nie tylko w przypadku wypadania włosów, czy łysienia, ale również odpowiedzą na nurtujące pytania oraz włączą efektywne leczenie w przypadku łuszczycy skóry czy np. łupieżu. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zabiegów trychologicznych oraz zespołu Clinica Dermatologica znajdą Państwo na stronie drtrycholog.pl